menu

Vážení páni,

od tých najmladších, až po tých skôr narodených.
Jeseň prináša množstvo emócií, ale i úvah a zamyslení !
Správny muž sa zamýšľa nad sebou, svojou rodinou.
Premýšľa o tom čo prežil od začiatku roka, ale hlavne o tom, akým spôsobom sa pripraví na zimu, ktorá je často zaťažkávajúcou skúškou pre jeho organizmus. Dlhé zimé večery môžu prinášať depresie, strach a obavy zo zlyhania, zo zástavy močenia... Niektoré medvede doplnia kalórie, ktoré zaťažia organizmus. Preto je dôležité a niet lepšieho obdobia na posúdenie svojho zdravotného stavu ako práve jeseň.
Zima načrie i do našich peňaženiek, preto musíme i bilancovať, pripraviť rozpočet na budúci rok.
Je preto na nás, ako si pripravíme kroky s ktorými vykročíme do nadchádzajúceho roka.
Darujme sebe i svojim partnerkám, rodine niečo navyše. Zoberme veci do svojich rúk, postarajme sa o seba a buďme trochu správnejší.S týmto zámerom pred vás predstupujeme s našim projektom Real men, ktorým chceme vytvoriť priestor pre diskusiu o našom zdraví. Zbavme sa tých negatívnych prívlastkov - ignorant k vlastnému zdraviu, nespoľahlivý pri vytváranípodmienok nielen pre vlastné zdravie, ale i zdravie tých najbližších.
Vytvorme spoločne obraz svoj a obraz dnešného muža ako
spoľahlivého článku rodiny a spoločnosti, od ktorého sa očakáva vaša zodpovednosť v starostlivosti o zdravie ako celku - od neho závisí šťastie rodiny, partnerky a detí, spokojnosť a pohoda v najbližšom okolí, prosperita v zamestnaní, relaxácia a príjemne prežité chvíle voľného času ...
A ak to niekedy nejde, vzbuďme záujem o seba a svoje zdravie u našich najbližších. Zverme sa do rúk tým, bez ktorých nevieme žiť - manželky a priateľky, teda tých, a to si páni priznajme - bez ktorých mnohokrát nevieme žiť.
Dámy, pomôžte svojim "medveďom" - priateľom, manželom. Buďte ich svedomím, preneste a uľahčite cestu svojho partnera k sebapoznávaniu a prevencii.
Zmeňte spolu životný štýl, veď od toho môže závisieť zdravie a blaho rodiny.
Real men je filozofia, prevencia, zdravý životný štýl. Je to správna cesta správneho muža v správnu chvíľu.

Nájsť ten správny kľúč k zdravému životu, vystreliť a trafiť.
Ten správny cieľ REAL MEN.

REKLAMA
 
 
 
 
 

Oficiálna stránka projektu REAL MEN na Slovensku